Ogłoszenie

UWAGA !Forum przeznaczone do wymiany poglądów. Zapraszam do zachęcania kolegów i koleżanek do rejestracji oraz udzielania się na forum !

#1 2009-04-12 11:16:39

Harry Potter

Nauczyciel http://www.hpschool.pl/zdjecia/Gryffindor.gif

Zarejestrowany: 2008-07-15
Posty: 163
Punktów :   

Papież vs Harry Potter

Papież Benedykt XVI nie lubi Pottera

Nowy papież Benedykt XVI nie przepada za Harrym Potterem. Za życia Jana Pawła II kardynał Joseph Ranzinger pracował w Watykanie jako prefekt Kongregacji Nauki Wiary. W liście do autorki rozprawy na ten temat niebezpieczeństw, kryjących się w książkach Joanne K. Rowlling, napisał: "To dobrze, że pani oświeci ludzi na temat Harry'ego Pottera, gdyż mamy do czynienia z podstępnym omiataniem, które nieświadomie i głęboko wypacza chrześcijaństwo w duszy, zanim się ono na dobre rozwinie". Tymczasem psychologowie z całego swiata zastanawiają się, czy dzieci - fani młodego czarodzieja - są gotowe na straszne wydarzenia, które dzieją się w tomie szóstym. Zdaniem niektórych badaczy książka przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 13 lat.


"(...) Harry siedział, wpatrując się w Snape'a i wyobrażając sobie najgorsze rzeczy jakie mogłyby mu się wydarzyć. Gdyby tylko wiedział, jak rzucić zaklęcie Cruciatus... Rozłożyłby go na podłodze i patrzył, jak miota się i dygoce (...)"

http://img113.imageshack.us/img113/9196/harryer8.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wilczki.pun.pl www.czarnyodyniec.pun.pl www.eragondziedzictwo.pun.pl www.psychowsparcie.pun.pl www.droga-ninja.pun.pl