Ogłoszenie

UWAGA !Forum przeznaczone do wymiany poglądów. Zapraszam do zachęcania kolegów i koleżanek do rejestracji oraz udzielania się na forum !

#1 2009-04-12 11:37:25

Harry Potter

Nauczyciel http://www.hpschool.pl/zdjecia/Gryffindor.gif

Zarejestrowany: 2008-07-15
Posty: 163
Punktów :   

Prefekci

Jak wiadomo prefekci są wybierani od 5 klasy zastanawiam się nad jednym gdy Percy był prefektem w 5 klasie to Harry zaczynał naukę w Hogwarcie a gdy Harry i reszta była w 3 klasie to Percy został prefektem Naczelnym natomiast w klasie 4 wogóle nie są wybierani prefekci to dlaczego brat Colina gdy pobierał nauke w Hogwarcie jest z Harrym i bratem w pokoju wspólnym przecież prefekci zawsze odprowadzają pierwszoroczniaków do swojego domu w 4 tomie tego nie piszę i dopiero na piątym roku Harry'ego prefektem Gryffindoru jest Ron i Hermiona , ale co się dzieje gdy prefekci nie są wybierani gdy Harry i reszta była w czwartej klasie co tym myślicie.


"(...) Harry siedział, wpatrując się w Snape'a i wyobrażając sobie najgorsze rzeczy jakie mogłyby mu się wydarzyć. Gdyby tylko wiedział, jak rzucić zaklęcie Cruciatus... Rozłożyłby go na podłodze i patrzył, jak miota się i dygoce (...)"

http://img113.imageshack.us/img113/9196/harryer8.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eragondziedzictwo.pun.pl www.ebcc.pun.pl www.droga-ninja.pun.pl www.wilczki.pun.pl www.psychowsparcie.pun.pl