Ogłoszenie

UWAGA !Forum przeznaczone do wymiany poglądów. Zapraszam do zachęcania kolegów i koleżanek do rejestracji oraz udzielania się na forum !

#1 2009-04-12 13:06:27

Harry Potter

Nauczyciel http://www.hpschool.pl/zdjecia/Gryffindor.gif

Zarejestrowany: 2008-07-15
Posty: 163
Punktów :   

Wrzeszcząca Chata

Wrzeszcząca Chata jest to najbardziej nawiedzone miejsce w Anglii. Znajduje się niedaleko wioski Hogsmeade. Dom został wybudowany dla Remusa Lupina, aby mógł odbyć tam proces przemiany w wilkołaka. Prowadzi do niej ukryte wejście przy Wierzbie Bijącej położonej przy Błoniach szkolnych Hogwartu. Wierzba została zasadzona w tym samym czasie kiedy Lupin przybył pierwszy raz do szkoły. Do tajemnego wejścia można się dostać jedynie znając miejsce na korze drzewa po dotknięciu którego Wierzba na pewien czas nieruchomieje. We Wrzeszczącej Chacie w trzecim tomie opowieści o Harrym Potterze głowny bohater spotyka po raz pierwszy Syriusza Blacka w ludzkiej postaci. Tam też rozgrywa się scena w której pojawia się po raz pierwszy Peter Pettigrew. W tej chacie przebywa Voldemort podczas drugiej bitwy o Hogwart i ginie Severus Snape zabity prze Nagini.


"(...) Harry siedział, wpatrując się w Snape'a i wyobrażając sobie najgorsze rzeczy jakie mogłyby mu się wydarzyć. Gdyby tylko wiedział, jak rzucić zaklęcie Cruciatus... Rozłożyłby go na podłodze i patrzył, jak miota się i dygoce (...)"

http://img113.imageshack.us/img113/9196/harryer8.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thugmusic.pun.pl www.narutoziom.pun.pl www.krolowiebakugan.pun.pl www.wadfag.pun.pl www.slawkow.pun.pl